بايد خواهش کنيم کساني‌که توانايي انجام امور اتحاديه را دارند؛ نامزد شوند

به نظر من، در انتخاب هيأت مديره اتحاديه اعضاء صنف به قديمي بودن اشخاص احترام گذاشته درستکاري و  حسن شهرت و توانايي و دانش افراد را در نظربگيرند.

بايد خواهش کنيم کساني‌که توانايي انجام امور اتحاديه را دارند نامزد عضويت در اتحاديه شوند.

کساني که درکسب و کارشان موفق باشند تبعاً در زمينه هاي گوناگون داراي دانش  و اطلاعات هستند  و مي‌توانند در مواقع ضروري و بروز مشکلات  به صنف کمک کنند البته موضوع مردم داري  و تجربه  هم حائز اهميت مي باشد.اعضاء صنف  اتحاديه  را خانه خودشان مي دانند و انتظار دارند اعضاء هيأت مديره به خواسته‌هاي ايشان  توجه و  مشکلاتشان را حتي الامکان در صورت قانوني حل نمايند. اشکالي که در اين دوره اخير با آن مواجه بوديم بروز بيماري حاج آقا بخشي زاده ،رئيس محترم اتحاديه باعث مشکلات و اختلاف بين اعضاء  شده بود  و منشاء و نتيجه درستي هم نداشت.

هيأت مديره اتحاديه يعني افرادي که مي خواهند کنارهم و با هم همکاري داشته باشند بايستي با هدف مشترک با همديگر همکاري نمايند.

اگر اين اصل را در نظر بگيريم مي توانيم به جمع بندي و وحدت نظر رسيده  و بار مشکلات صنف  و اعضاء صنفي را برطرف کنيم .من اميدوارم در هيأت مديره جديد افراد جوان تر با دانش و بينش بيشتر حضور پيدا کند و با استفاده از تجربه اعضاء قديمي و همکاري صميمانه کارهاي اتحاديه را به خوبي سر و سامان دهند.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است