اخباربرترین ها

توسعه تجارت پویا

توسعه تجارت پویا  T.T.POUYA از اعضای” گروه صنعتی حبیبی Habibi  Industrial  Group” با بیش از 80 سال تجربه در عرصه تجارت و صنعت ایران به منظور تامین قطعات یدکی اتومبیل های تولید داخل کشور با همکاری تولید کنندگان برتر دنیا پا به عرصه ظهور گذاشت.
هم اکنون ” توسعه تجارت پویا    T.T.POUYA  “با افتخار عنوان می کند که توانسته با گرد هم آوردن برترین تولید کنندگان بین المللی یکی از تامین کنندگان قطعات یدکی خودرو کشور با کیفیت روز اروپا و آمریکا در ایران باشد.
شرکای تجاری ” توسعه تجارت پویا    T.T.P  ” به شرح زیر معرفی می گردند:

شرکت تولیدی و صنعتی اطلس تسمه

شرکت تولیدی و صنعتی اطلس تسمه، در سال 1365 با همت و پشتکار بازوی ایرانی به عنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی و دستاوردهای ایران زمین در زمینی به مساحت 17200 مترمربع در شهر صنعتی کاوه ( ساوه ) افتتاح و در سال 1374 به مرحله بهره برداری رسید.
 گروه صنعتی حبیبی با بیش از 80 سال تجربه در بازار ایران شناخته شده ترین و با اعتبارترین تامین کننده  تسمه های صنعتی ، کشاورزی و ماشینی ، با دارا بودن بالاترین تکنولوژی تولید و ماشین آلات از کشور آلمان و ایتالیا با همکاری تولیدکنندگان جهان از سه کشور آلمان ، ایتالیا و انگلستان توانسه از لحاظ کیفیت و قیمت پیشرو در بازار رقابتی امروز باشد . اطلس تسمه  در این سالها حجم قابل توجهی از نیاز بازار ایران را تامین کرده و فراتر از آن با معرفی و ارایه محصولات خود در بازار جهانی سهم بسزایی را بدست آورده است. توسعه تجارت پویا (T.T.POUYA) با مدیریت و تیم فروش حرفه ای به عنوان بخش فروش بازار و صادرکننده محصولات اطلس تسمه افتخار دارد نام تولیدات ایرانی را در پهنه صنعت ایران و بین الملل سربلند سازد.

شرکت بین المللی PHC VALEO ( فرانسه و کره جنوب )

توسعه تجارت پویا ( حبیبی ) نماینده انحصاری کمپانی VALEO در ایران
VALEO  فرانسه یکی از قدرتمندترین تولید کنندگان قطعات اصلی خودرو در جهان ومشهورترین و با کیفیت ترین تامین کننده خط تولید خودروسازان (OEM/OES) دنیا ، در سال 1988 مجموعه کارخانه های خود را به منظور تامین قطعات خودروسازان آسیا ، جنوب آمریکا و خاورمیانه با  نام PHC VALEO در کشور کره جنوبی  تاسیس کرد.
هم اکنون  PHC VALEOبزرگترین تامین کننده قطعات خودرو سازان کره جنوبی از جمله  HYUNDAI  و KIAو هچنین صادرکننده به 88 کشور، تامین کننده خودروسازان بنام:OPEL GERMANY , FIAT ITALY , RENAULT FRANCE, NISSAN JAPAN , GM USA , GM KOREA , HONDA JAPAN , SUZUKI JAPAN   می باشد.
VALEOفرانسه این اطمینان را به  تمامی خودرو سازان جهان می دهد ، تولید بر مبنای استاندارد و کیفیت مورد نظر شما، تخصص PHC VALEOاست.
شعار PHC VALEO “تلاش ، تکنولوژی و تولید از ما ، تجربه نهایت لذت از کیفیت قطعات خودرو از شما.

PHC VALEO  شریک تجاری توسعه تجارت پویا  PHC ( POUYA HABIBI COMPANY) برند اختصاصی توسعه تجارت پویا می باشد.

تاریخچه

 از سال 1988 تا به الان

 • 1988/10 تاسیس شرکت با سرمایه گذاری مشترک با والیو فرانسه
 • 1989/5 تاسیس مرکز تحقیقات in-house ( تایید شده توسط وزارت علوم و فن آوری )
 • 2001/5 تاسیس بخش سیلندر
 • 2001/11 اخذ گواهی KOSHA 2000 جهت امنیت از آژانس بهداشت و ایمنی کره جنوبی
 • 2002/3 تامین قطعات نیسان ژاپن NISSAN JAPAN
 • 2003/1 اخذ گواهی  ISO 14001  از SGS ICS
 •  2004/1 اخذ گواهی کیفیت  KOSHA 18001  از BVQI
 • 2004/5 تامین قطعات شرکت GM HOLDEN
 • 2004/6 اخذ نسخه دوم گواهی کیفیت ISO/TS 16949 از BVQI
 • 2005/5 انتخاب شرکت به عنوان مرکز فن آوری پیشرفته  توسط وزارت بازرگانی، صنعت و انرژی
 • 2005/9 تامین قطعات شرکت هایرنو فرانسه Renault FRANCE ،هوندا ژاپن HONDAJAPAN و فورد آمریکا Ford USA
 • 2006/3 تامین قطعات  جی ام آمریکا GM Motor USA  و OPEL GERMANY اپل آلمان – اخذ گواهینامه کیفیت OHSAS 18001 از SGS ICS
 • 2006/5 تاسیس بخش گشتاور مبدل SUNG-JU
 • 2006/6 تامین قطعات  فیات ایتالیا FIAT ITALY
 • 2006/9 شروع تولید مواد اصطکاکی  لنت دوستدار محیط زیست در کره جنوبی
 • 2006/10 اعلام تاسیس دومین مجموعه کارخاته ها
 • 2007/3 برنده جایزه تندیس برنز سرویس ملی کره
 • 2008/5 برنده جایزه   beautiful going together از وزارت دانش و اقتصاد کره
 • 2008/10 بیستمین سالگرد تاسیس
 • 2011/6 تاسیس Facing Plant
 • 2011/11 بهترین محیط کار در کره
 • 2011/12 بیش از 200 میلیون صادرات
 • 2013/10 تاسیس مرکز تحقیق و توسعه و بخش secheon
 • 2013/11 برنده جایزه بهترین شرکت کره جنوبی در جامعه

شرکت بین المللی GATES POWER GRIP KOREA ، آمریکا و کره جنوبی

شرکت بین المللی GATES POWER GRIP  فعالیت خود را در سال 1911 در دنور کولورادو آمریکا آغاز کرد و تا به امروز با بیش از 14000 کارمند در 30 کشور جهان پیشرو در دنیای رقابتی تسمه و شلنگهای فشار قوی می باشد. GATES  در رتبه بندی جهانی که هرساله در مجله “FORTUNE” منتشر می شود ، بالاترین تکنولوژی تولید تسمه های انتقال قدرت در جهان را به خود اختصاص داده است و با گردهم آوردن تیم قوی مهندسی ، تحقیق و توسعه و ارتباط با مشتری سالهاست که محبوبترین تامین کننده  خط تولید بزرگترین خودروسازان جهان می باشد .
توسعه تجارت پویا با افتخار عضوی از خانواده بزرگ GATES POWER GRIP و نماینده انحصاری محصولات GATESکره جنوبی ( تامین کننده OEM – خط تولید خودروسازان- کره جنوبی )، در ایران است. چشم اندار GATES در طی سال ها فعالیت خود ، همواره این جمله بوده است ” GATES مورد اعتمادترین شریک تجاری لوازم جانبی انتقال قدرت در دنیا باشد . ” به همین جهت این شرکت تمامی محصولات خود را با بیمه نامه  به عنوان گواهی تضمین کیفیت محصولاتش ، ارائه داده است . حق بیمه این محصول با نشان T.T.POUYA ارائه دهنده محصولات این شرکت ، در بازار ایران توزیع می گردد.

شرکت DONGIL RUBBER BELT DRB،( کره جنوبی)

شرکت دانگیل درسال1945 با نام شرکت صنایع شیمیایی دانگیل تاسیس ودرسال  1966 با نام تسمه لاستیکی دانگیل ( DRB ) تغییرنام داد و توانست درسال2002به عنوان یک برند نمونه درساخت وتولید تسمه صنعتی در جهان شناخته شود. اکنون پس از گذشت حدود60 سال تولیدات خود را درزمینه صنعتی، ماشینی و کشاورزی متنوع ساخته و برند این کارخانه رابا نام جدیدDRB   (DONGIL RUBBER BELT) مخفف تسمه لاستیکی دانگیل معرفی کرده است  و به عنوان یک برند برتر جهانی درتولید و ساخت وسیع  تسمه های صنعتی- ماشینی – کشاورزی فعالیت دارد . رشد تجاری و معروف شدن کمپانی دانگیل بازتابی جهانی داشته و با به روز کردن تنوع و کیفیت محصولات  هدف آینده خود را جهت دار  و براساس یک قالب منظم و استوار قرار داده که مبنی برطراحی وساختارموثرو پویا و ایمن از نظرکیفیت وسود دهی قرار دارد . کمپانی دانگیل رابربلت بدلیل تستینگ های کارایی از طریق شبیه سازی سه بعدی و همچنین تست محدوده اندازه گیری بر روی مواد لاستیکی اولیه،  افتخار می کند  که محصولاتی سبک و قوی از مواد لاستیکی با کیفیت و مواد خام با ویژگیهای کاربردی  تولید می کند .

شرکت چند ملیتی ALTEX FRANCIAL

مشتمل بر 5 گروه تولیدی در 5 کشور جهان می باشد. تولیدات این گروه شامل تیغه برف پاک کن ، واشر سرسیلندر ، واشر درب سوپاپ توپی سرکمک و غیره است.
این شرکت ابداع کننده نسل جدید تیغه برف پاک کن هایFLEXIBLE یا ارتجاعی است که توانسته تا 60% قدرت پاک کنندگی را ارتقا و صدای آزار دهنده تیغه برف پاک کن را از بین ببرد. طی نظرسنجی توسعه تجارت پویا در سال 1394 تیغه برف پاک کنALTEX جز محبوبترین برندهای تیغه برف پاک کن در ایران می باشد.

شرکت PTCO تایوان

توسعه تجارت پویا نماینده انحصاری کاسه نمدهایPTCO تایوان در ایران ، به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که تولیدات این شرکت جزء با کیفیت ترین کاسه نمدهای تایوان با بسته بندی خلاقانه در صنعت خودرو می باشد.

شرکت SECO

SECO

اطلاعات تماس

تلفن:33939267 – 33939376 – 33972040 (9821+)

فکس:33973433 (9821+)

نشانی کارخانه : ساوه ، شهرک صنعتی کاوه ، خیابان نهم ، شرکت تولیدی و صنعتی اطلس تسمه

نشانی دفتر : تهران ، کریمخان ، خیابان ایرانشهر ، بین سمیه و طالقانی ، مجتمع اداری و تجاری میلاد ، طبقه ششم ، واحد 12

مرکز بازار : تهران ، خیابان سعدی جنوبی ، خیابان اکباتان ، خیابان 8 متری بانک صادرات ، پلاک 38 ، ساختمان توسعه تجارت پویا (حبیبی )

HIC HIC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آتا تجارت
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا