قطعات خودرو

تغییر “طرح ترافیک” به سال ۱۴۰۳ موکول شد

طرح ترافیک

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: با توجه به اینکه هنوز طرح ترافیک جدید به شورا نیامده است و بررسی آن هم زمان بر است به همین دلیل تغییر طرح ترافیک در سال آینده انجام خواهد شد.

 

به گزارش قطعات خودرو به نقل از «عصر خودرو» ، سید جعفر تشکری هاشمی؛ رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار کرد: طرح ترافیک حتماً باید تغییر پیدا کند و شورای شهر تهران نیز در برنامه چهارم، شهرداری تهران را مکلف کرده است که طرح خود در قالب بازنگری طرح ترافیک به شورا ارائه کند.

 

وی تصریح کرد: مسئولان شهرداری تهران نیز اعلام کرده‌اند که بزودی این طرح را به شورا ارائه خواهند کرد و ما نیز منتظر هستیم تا طرح به شورا بیاید و در کمیسیون بررسی و در صحن شورای شهر تهران مطرح و به تصویب برسانیم.

 

تشکری هاشمی گفت: با توجه به اینکه تا پایان سال کمتر از 3 ماه باقی‌مانده است و موضوعاتی دیگری از جمله بودجه 1403 در دستور کار اعضا قرار خواهد گرفت و به همین دلیل چنانچه طرح اشاره شده  به شورا بیاید باید فرایند خود را طی کند و زمان زیادی نیاز دارد و بدین ترتیب بررسی طرح به سال آینده موکول خواهد شد.

 

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که طرح کنترل آلودگی هوا تهران نیز تغییر پیدا خواهد کرد یا خیر تصریح کرد: این موارد بسته به نظر شهرداری تهران است و باید منتظر ماند تا طرح به شورا ارسال شود.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *