قطعات خودرو

وزش باد شدید در سراسر کشور از امروز

به گزارش «قطعات خودرو»:

طبق تحلیل نقشه‌های پیش یابی امروز در استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی ابرناکی، بارش باران و وزش باد واحتمال رعد و برق و در استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان و هرمزگان وزش باد، ابرناکی و بارش خفیف باران رخ خواهد داد.

همچنین فردا بارش پراکنده در خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان و شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی پیش بینی می‌شود.

روز دوشنبه و سه شنبه در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم است، اما اواسط روز سه شنبه سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می‌شود.سه شنبه در آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی بارش باران و در ارتفاعات بارش برف انتظار می‌رود.

آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری در برخی ساعات افزایش باد همراه است و بیشترین دمای تهران ۲ درجه و کم‌ترین آن ۱۱ درجه است.

طبق هشدار زرد هواشناسی احتمال کاهش دید، کاهش کیفیت هوا در شرق و جنوب شرق کشور، بروز خسارت به تاسیسات شهری و روستایی، آسیب به تابلو‌ها و بنر‌های تبلیغاتی و سقوط اجسام از ارتفاع به ویژه در کارگاه‌های ساختمانی به علت وزش شدید باد وجود دارد.

محکم کردن سازه‌های موقت و تابلو‌های تبلیغاتی، احتیاط در عبور از مجاورت ساختمان‌های نیمه کاره، احتیاط در فعالیت‌های کوهنوردی، لغو پرواز با هواپیما‌های سبک و گلایدرها، انجام اقدامات مقتضی برای حفاظت از تاسیسات و محصولات کشاورزی و سایر اقدامات پیشگیرانه برای این وزش باد باید صورت گیرد.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است