قطعات خودرو

امکان تست رانندگی محصولات سایپا برای بازدیدکنندگان نمایشگاه فراهم شد

سایپا

به گزارش قطعات خودرو به نقل از سایپانیوز، مدیریت مطالعات راهبردی و رسانه گروه خودروسازی سایپا در سومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی اتوشو تبریز به منظور دریافت نقطه نظرات بازدیدکنندگان از محصولات گروه خودروسازی سایپا اقدام به انجام نظرسنجی و رضایت‌سنجی کرده است .

 

 

در این نمایشگاه نظرسنجی مختلف در خصوص سبک زندگی، عادات رسانه ای مشتریان و رضایت‌سنجی از محصولاتی نظیر شاهین اتوماتیک، زوتی DL5، اطلس، سهند، کوییک GX، چانگان CS35 پلاس، چانگان CS55 پلاس و سیلک، انجام می شود.

در این نمایشگاه برای سه خودرو شاهین اتوماتیک، اطلس و زوتی DL5 تست رانندگی انجام می شود که با استقبال خوب بازدیدکنندگان همراه شده و پس از انجام تست از افراد نظرسنجی عملی (داینامیک) و تئوری (استاتیک) محصولات مذکور صورت می پذیرد.

همچنین برای اولین بار در نمایشگاه تبریز محصولات برقی گروه خودروسازی سایپا نظیر: چانگان E-STAR و EADO، سینوگلد، SL03 و اطلس برقی در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار گرفت و نظرات آنها در خصوص محصولات نامبرده شده نیز از طریق پرسشنامه‌های افکارسنجی مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است گروه خودروسازی سایپا در سومین نمایشگاه بین‌المللی اتوشو تبریز در سالن پروین اعتصامی، تا ۱۵ دی‌ماه از ساعت 15 تا 21 پذیرای عموم و علاقه‌مندان به صنعت خودرو است.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *