قطعات خودرو

برنامه ایران خودرو برای ارتقای سطح علمی و مهارتی کارکنان

ایران خودرو

تفاهم‌نامه ایران خودرو با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای امضا شد.

 

به گزارش قطعات خودرو به نقل از ایکوپرس- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم امضای این تفاهم‌نامه عنوان کرد: با توجه به ارتقای فناوری و دانش روز، در صنایع مختلف تولیدی فقر دانش فنی و مهارت علمی وجود دارد و در صورتی که به رفع و تامین نیازهای آموزشی توجه نشود، پیشرفت و توسعه‌ای محقق نخواهد شد.

علیمردان عظیمی اظهار کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در کنار سایر مراکز آموزشی معتبر، توانسته نیازهای آموزشی و ارتقای سطح مهارت و دانش نیروی انسانی را شناسایی و نسبت به تامین آن اقدام کند؛ این سازمان از گذشته تاکنون، سازمانی موثر و مفید برای علم آموزی و مهارت آموزی مطابق با نیاز جامعه بوده است.

 

عظیمی درخصوص توسعه و تولید در ایران خودرو گفت: خودرو برقی ری‌را محصول توسعه‌یافته‌ای است که برای نخستین بار در صنعت خودرو کشور به صورت داخلی‌سازی طراحی شده و در صورت حمایت می‌تواند تا یک سال آینده تجاری‌سازی شده و به بازار عرضه شود.

 

وی بر ارایه آموزش از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای به نیروهای تازه استخدام شده و انتقال آن به شبکه تامین و قطعه‌سازان برای ارتقای تولیدات و عرضه محصول با کیفیت تاکید کرد.

مهرداد عظیمی  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای نیز در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری با ایران خودرو گفت: این سازمان با دارا بودن۶۰ سال سابقه فعالیت، از قدیمی‌ترین سازمان‌های آموزشی کشور است که با ۱۳ هزار نفر نیروی متخصص و ۶۵۸ مرکز آموزشی در رشته‌های مختلف فعال و با این ظرفیت، آماده همکاری و تعامل با گروه معظم ایران خودرو است. وجود محصولات این خودروساز در سایر کشورها افتخاری برای ایرانیان به شمار می‌رود و این آمادگی وجود دارد تا در سایر کشورها نیز از ظرفیت‌های آموزشی و توانمندی کارکنان ایران‌خودرو استفاده و انتقال تجربه و آموزش مهارت در سایر کشورها را به عنوان یک توانمندی عرضه کنیم.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای ادامه داد: این سازمان می‌تواند در کنار آموزش به کارکنان ایران‌خودرو آموزش‌های لازم را به نمایندگی‌ها خدمات پس از فروش برای ارایه خدمات بهتر به مشتریان ارایه دهد.

در این نشست، علی‌اکبر مرادعباسی، معاون توسعه منابع انسانی ایران‌خودرو نیز گزارشی از وضعیت نیروی انسانی و نیازهای آموزشی آنان ارایه کرد.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است