قطعات خودرو

بیمه ایران، 60 درصد

ارزیابی خسارت در محل انتقال سرنشین و همچنین اعزام کارشناس از خدماتی است که بنا داریم با همکاری ایران خودرو در آینده نزدیک ارائه کنیم که بخشی از این خدمات به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

به گزارش ایلنا،محمد رضایی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بیمه ایران و شرکت ایساکو اظهار داشت: بیمه ایران بیش از 56 درصد بیمه شخص ثالث را صادر می‌کند و در بیمه بدنه سهم 46 درصدی داریم و بیش از 60 درصد خسارات خودرو در صنعت بیمه توسط بیمه ایران پرداخت می‌شود.

وی افزود: پس از اینکه یک شرکت بیمه‌ای نتوانست تعهدات خود را اجرا کند بیمه ایران 65 هزار پرونده خسارتی این شرکت را پرداخت و 1300 میلیارد تومان در این بخش هزینه کرد.

مدیر عامل بیمه ایران ادامه داد: مجموع این اقدامات باعث افزایش اعتماد مردم به بیمه ایران شد و برنامه‌های ویژه‌ای برای خدمات پس از فروش در دستور کار قرار داریم که نمونه‌ای از آن حمل خودروی خسارت دیده پس از وقوع سانحه به تعمیرگاه‌های مجاز است همچنین ارزیابی خسارت در محل انتقال سرنشین و همچنین اعزام کارشناس از دیگر خدماتی است که بنا داریم با همکاری ایران خودرو در آینده نزدیک ارائه کنیم که بخشی از این خدمات به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است