تاریخ خودرو : ای.ال.کورد شرکت کورد را تاسیس کرد

ای.ال.کورد شرکت کورد را تاسیس کرد. ارت لوبان کورد، معروف به ای.ال.کورد، گروه کورد را در روز 27 خرداد ماه در سال 1307 خورشیدی برابر با روز 17 ژوئن در سال 1928 میلادی، تأسیس کرد. این شرکت به یک شرکت هلدینگ برای بسیاری از منافع حمل و نقل او از جمله آبرن، دویزنبرگ، و شرکت خود کورد تبدیل شد. کورد، خودرویی که نام او را یدک می‌کشید، به دلیل طرح‌بندی چرخ‌های جلو و سایر نوآوری‌هایش، از نظر مکانیکی از نظر مکانیکی از شاخص ترین و منحصر به ‌فرد ترین خودروهای زمانه بود. چگونگی تبدیل شدن ای. ال. کورد به یک غول حمل و نقل با پیشینه ای در مسابقه، مهندسی و حتی رانندگی اتوبوس شروع می شود. کورد که در سال 1273 ش (1894 م) در میسوری متولد شد، تبدیل به یک مرد همه کاره تجارت شد. او به غیر از کار، مسابقه دادن و فروش خودرو، به بسیاری از زمینه‌های تجاری دیگر نیز وارد شد.  کورد در اوایل کار خود در یک مقطع زمانی، سنگ معدن حمل می کرد، املاک و مستغلات می فروخت، لوازم الکترونیکی ثابت می کرد و حتی اتوبوس می راند. اما هیچ یک از این مشاغل آنطور که او می‌خواست، تکان نمی‌داد، و در نهایت به خودرو‌های دست دوم بازگشت.  او مهارت های فروش خود را اصلاح کرد.

ای.ال.کورد شرکت کورد

به دلیل طرح‌بندی چرخ‌های جلو و سایر نوآوری‌هایش، از نظر مکانیکی منحصر به ‌فرد ترین خودروهای دوران است

ای.ال.کورد شرکت کورد را تاسیس کرد. ارت لوبان کورد (Errett Lobban Cord)، معروف به ای.ال.کورد (E.L.Cord)، گروه کورد (Cord Corporation) را در روز 27 خرداد ماه در سال 1307 خورشیدی برابر با روز 17 ژوئن در سال 1928 میلادی، تأسیس کرد. این شرکت به یک شرکت هلدینگ برای بسیاری از منافع حمل و نقل او از جمله آبرن (Auburn)، دویزنبرگ (Duesenberg)، و شرکت خود کورد (Cord) تبدیل شد. کورد، خودرویی که نام او را یدک می‌کشید، به دلیل طرح‌بندی چرخ‌های جلو و سایر نوآوری‌هایش، از نظر مکانیکی از شاخص ترین و منحصر به ‌فرد ترین خودروهای زمانه بود. چگونگی تبدیل شدن ای. ال. کورد به یک غول حمل و نقل با پیشینه ای در مسابقات  اتومبیلرانی، مهندسی و حتی رانندگی اتوبوس شروع می شود.

زندگی اولیه ای.ال.کورد

کورد به غیر از کار، مسابقه دادن و فروش خودرو، به بسیاری از زمینه‌های تجاری دیگر نیز وارد شد

کورد که در سال 1273 ش (1894 م) در میسوری متولد شد، تبدیل به یک مرد همه کاره تجارت شد. او به غیر از کار، مسابقه دادن و فروش خودرو، به بسیاری از زمینه‌های تجاری دیگر نیز وارد شد. کورد در اوایل کار خود در یک مقطع زمانی، سنگ معدن حمل می کرد، املاک و مستغلات می فروخت، لوازم الکترونیکی ثابت می کرد و حتی اتوبوس می راند. اما هیچ یک از این مشاغل آنطور که او می‌خواست، تکان نمی‌داد، و در نهایت به خودرو‌های دست دوم بازگشت. او مهارت های فروش خود را اصلاح کرد و در نهایت یاد گرفت که می تواند هر چیزی را با چرخ بفروشد.

مترجم : حسین توکلی

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است