قطعات خودرو

حزب موتلفه اسلامی از میان اعضای خود برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نامزد واحد معرفی می‌کند

حزب موتلفه اسلامی امروز چهارشنبه در بیانیه‌ای تیم نامزد‌های در تراز ریاست جمهوری خود را اعلام کرد.

در بیانیه روز چهارشنبه این تشکل اصولگرا آمده است: در آستانه قرن پانزدهم هجری، سال نو و نوروز زیبا را تبریک و تهنیت گفته، امیدواریم سالی سرشار از صلح، آرامش، برکت و سلامت باشد.

این بیانیه افزود: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و با بیداری ملت‌ها در قرن چهاردهم تحولی عظیم در ایران و جهان پدید آورد و اکنون در گام دوم به رهبری امام خامنه‌ای تکاملی نوین را نوید می‌دهد.

حزب موتلفه اسلامی افتخار دارد که در گام اول با نظر صریح امام خمینی (ره) و در حضور ایشان در سال ۱۳۴۲ شکل گرفت و نقش محوری و تشکیلاتی مردمی و ارزشگرایی را در نیمی از این قرن پرماجرا ایفا کرد و امیدوار است که در گام دوم در خط ولایت و امامت و در تداوم حرکت مردمسالاری دینی نیز بتواند همچنان نقش محوری و تکاملی را در تحقق بیانیه گام دوم با برخورداری از تجربیات گرانبها و نیرو‌های متخصص و متعهد و پشتوانه شهدای بزرگوار و یاران ثابت قدم خود ایفا نماید.

این بیانیه خاطرنشان کرد: در شرایط حاضر انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا و عشایر برگزار می‌شود و قطعا انتخاب خوب، آثار و ثمرات خوبی را به دنبال خوبی خواهد داشت.

حزب موتلفه اسلامی در انتخابات شورا‌های اسلامی در ۳۱ استان با سیاست استقلال استانی و همراهی و همگرایی با همه نیرو‌های ارزشگرای استان و روحانیت و مردم کوشش داشته که فهرست انتخاباتی از عناصر متدین و اصلح و کارآمد و پاک و برخوردار از تخصص‌های لازم برای اداره مطلوب شهر‌ها و روستا‌ها را به مردم معرفی کند.

این بیانیه تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری نیز حزب موتلفه اسلامی، سیاست وحدت را دنبال کرده و ضمن احترام به همه داوطلبان و نامزدها، سیاست رقابت سالم و اخلاق محور را به آنان توصیه می‌کند و معتقد است که هر نامزد و طرفداران او می‌توانند با معرفی اثباتی خود فضای آرام و مطلوب برای شناخت نامزد‌ها و برنامه‌های آنان را فراهم آورند تا انتخاب خوب مردم، در کمال آگاهی و شناسایی صحیح و کامل صورت گیرد. تخریب‌ها و توسل به بداخلاق‌ها و سیاه نمایی‌ها، فضای شاداب انتخابات را آلوده می‌سازد و جز زیان و آسیب نتیجه‌ای نخواهد داشت.

حزب موتلفه اسلامی، شخصیت‌های واجد شرایط و در تراز نامزد ریاست جمهوری خود را که از رجال سیاسی مذهبی انقلاب و نظام هستند و دارای دانش و تجربه، کارآمدی و کارایی، انگیزه و سلامت و طهارت اقتصادی هستند و برخوردار از پشتوانه حزبی پاک و انقلابی و شبکه مردمی سراسری هستند به مردم عزیز و همه فعالان سیاسی در زمان مقتضی معرفی می‌کند تا بر اساس شاخص‌ها و رهنمودهای، ولی امر مسلمین، از بین داوطلبان، فرد اصلح و ارجح برای اداره امور اجرایی مناسب با برنامه گام دوم انقلاب مشخص شود و انتخاب خوب حاصل گردد.

این بیانیه افزود: تیم نامزد‌های در تراز ریاست جمهوری شامل شخصیت هایی، چون آقایان اسدالله بادامچیان،  سید مصطفی میرسلیم، محمد حسین نیکنام، مهندس حسین انواری، حمیدرضا ترقی می‌باشند که جملگی مورد اعتماد ملت و بزرگان روحانی و ملی هستند و از بین آنان متعاقبا نامزد واحد معرفی خواهد شد.

حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: این نیرو‌های ارزشمند دارای تخصص‌های لازم و تجربیات کافی بوده و هریک از آنان برنامه‌های اقدامی و عملی برای حل مشکلات مردم و پیشرفت کشور و تعامل با همه نیرو‌های علاقمند به خدمت به میهن، ملت و نظام را در دستور کار خود دارند.

این بیانیه افزود: حزب موتلفه اسلامی مومن به رهبری مدبرانه امام خامنه‌ای و بصیرت و حسن انتخاب ملت، برای رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی، سالی سرشار از موفقیت و برکت را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید و برای رفع بلیه جهانی کرونا، ضمن آرزوی سلامتی، همگان را به رعایت همه توصیه‌های بهداشتی و دعا در ماه‌های شعبان و رمضان دعوت می‌کند. «یادمان باشد پیروزی در گرو انتخاب خوب است»

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است