اخبار

رئیس کمیسیون اقتصادی اتحادیه لوازم یدکی؛مجوز‌ تشکیل کمیسیون قطعات خودرو‌ صادر شد

قطعات خودرو: رئیس کمیسیون اقتصادی اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین‌آلات از تشکیل کمیسیون قطعات خودرو در اتاق ایران خبر داد.

محمدرضا ملاکی در تشریح این خبر گفت: برای اولین بار موفق شدیم کمیسیون‌ قطعات خودرو را در اتاق اصناف ایران را تشکیل‌ دهیم. مجوزهای لازم در این زمینه صادر‌شده و ما هم اکنون در حال پیگیری امور هستیم. طبیعتا ما در این کمیسیون توان مضاعفی داریم.

وی ادامه داد: همان‌طور که می‌دانید بخش خصوصی دارای سه اتاق تحت عنوان اتاق اصناف ایران، اتاق بازرگانی و اتاق‌ تعاون است. از‌ لحاظ قانونی، هر زمان که حاکمیت بخواهد برای بخش خصوص تصمیم گیری کند ضرورت دارد این سه اتاق حضور داشته باشند.

رئیس کمیسیون اقتصادی اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات گفت: کمیسیونی که در اتاق اصناف ایران تشکیل شده قطعاً می‌تواند امکانی را برای صنف فراهم کند تا در بستر قانون در جلسات تصمیم گیری حاضر باشیم از منافع صنف دفاع کنیم و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

وی در پایان گفت: قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور، قانون بهبود فضای کسب و کار و … فضای خوبی را برای بخش خصوصی ایجاد کرده‌اند؛ ولی متاسفانه ما از این فضا کمتر استفاده کردیم و نتیجه آن شده که امروز نارضایتی بیشتری داریم.

HIC HIC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آتا تجارت
دکمه بازگشت به بالا