اخبارگزارش‌های ویژه

سیدمحمد شیرازی از کارهای خیریه مدینه الزهرا (س) گفت

قطعات خودرو: سيدمحمد شیرازی - مسوول موسسه خيريه مدينه الزهرا (س) - درباره كارهايي كه اين روزها مشغول انجام آن هستند، توضيح‌هايي داد.

شیرازی – مسوول گروه امداد صنف قطعات خودرو و ماشین‌آلات – در گفت‌وگو با خبرنگار قطعات خودرو یادآوری کرد: کار ما به‌صورت منسجم از سال ۱۳۵۹ شروع شده و تا کنون مدرسه، بیمارستان، مسجد و خانه در شهرهای مختلف ساخته‌ایم.

او ادامه داد: بعد از سیلی که در خوزستان آمد، قرارداد ساخت ۹۲ خانه را بسته شد که اکنون کار ساخت آن‌ها در حال تکمیل است.

وی یادآوری کرد: بعد از زلزله در شهرهای منجیل و رودبار، بعد بجنورد، بعد اردبیل، بعد بم و … دوستان خیری که در این صنف هستند، همیشه برای کمک پیش قدم بوده‌اند و خدماتی را برای مناطق آسیب‌دیده از سیل و زلزله انجام داده‌اند.

شیرازی با اشاره به این‌که در حال حاضر اولویت ما ساخت بناهای مختلف است، توضیح داد: یک مدرسه در سیستان و بلوچستان، منطقه کنارک در حال ساخت است. همچنین هماهنگ کرده‌ایم که خدماتی را در سی‌سخت ارائه کنیم.

وی با بیان این‌که پایگاه ما مسجد اکباتان در تهران است، گفت: مردم و خیران صنف، منابع مالی را تامین می‌کنند. ما در کانال‌ها و گروه‌ها کارهایی را که قرار است انجام دهیم، اعلام می‌کنیم.

مسوول موسسه خیریه مدینه الزهرا (س) اظهار کرد: پیش از شیوع کرونا، مردم را به اتحادیه دعوت و در آنجا با آن‌ها صحبت می‌کردیم. به این ترتیب، مردم برای کمک کردن در مسائل مختلف تعهد می‌دادند.

او اضافه کرد: حالا که کمتر می‌توان افراد را در جایی جمع کرد، در فضای مجازی توضیحات لازم به خیران داده می‌شود.

HIC HIC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آتا تجارت
دکمه بازگشت به بالا