قطعات خودرو

مانعی دیگر پیش‌پای سارقان؛ محصولات ایران خودرو به ردیاب مجهز می‌شوند

Robber and the car thief in a mask opens the door of the car and hijacks the car.

مدیرعامل آپکو، در این باره گفت: ردیاب این شرکت قابلیت ردیابی خودرو در اختیار یا به سرقت رفته و نصب بر روی انواع محصولات ایران خودرو را دارا است.

حسن جلینی ادامه داد: در فاز نخست، تعدادی دستگاه ردیاب بر اساس خواست مشتریان، در محصولات ایران خودرو نصب و در آینده با تامین و تجهیز نمایندگی‌ها، شرایط برای فروش با تعداد بالاتر این محصول با کیفیت نیز فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه نصب این تجهیز در نمایندگی‌های مجاز آپکو در سراسر کشور، با رعایت تمامی نکات فنی و ایمنی، سبب ابطال گارانتی خودرو نخواهد شد، گفت: با استفاده از سوکت‌های اصلی و تجهیزات مناسب توسط کارشناسان آپکو، گارانتی خودرو حفظ خواهد شد.

جلینی با بیان اینکه امکان خرید اینترنتی این محصول از طریق سایت آپکو نیز وجود دارد، افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، امکان نصب ردیاب در نمایندگی مرکزی شماره ۱ (خیابان آزادی)، تعمیرگاه مرکزی شماره ۳ (پل مدیریت)، تعمیرگاه مرکزی شماره ۶ (باقرشهر) و پارکینگ تندگویان نیز فراهم شده است.

وی به مزایای این محصول اشاره کرد و گفت: علاوه بر مزایای کلی همه ردیاب‌های موجود در بازار در زمینه افزایش امنیت، حفظ گارانتی خودرو و تاییدیه فنی مهندسی شرکت ایران خودرو از مزایای ردیاب آپکو است؛ برخورداری از وب سرویس مناسب و با کیفیت و همچنین امکان تنظیم هشدار قطع شدن باتری خودرو از دیگر امکانات و ویژگی‌های این ردیاب است.

 منبع: ایکوپرس

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *