قطعات خودرو

گروه پژواک یدک

گروه پژواک یدک به عنوان عضوی از جامعه ایران اسلامی همواره سعی داشته نقش بسیار ارزنده ای را در خدمات دهی مطلوب به مشتریان گرامی ایفا کند و افتخار دارد که در راستای سیاست های اصولی دولت، به عنوان یک مجموعه خدمت گذار، اصل احترام به حقوق مردم و پاسخ گویی در قبال خدمات را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهد. لذا با توجه به اینکه منشور اخلاقی و رفتاری هر مجموعه در برگیرنده استانداردها و معیارهای منطبق با قوانین اداری، فرهنگ سازمانی و اعتقادات و باورهای جامعه می باشد، اصول منشور اخلاقی و رفتاری را بعنوان چارچوبی برای حرکت شرکت به سمت کمال خود پذیرفته و خدمت و مشتری مداری را سرلوحه فعالیت های خویش قرار داده ایم و نیز رسیدگی و پاسخ گویی به خواسته ها و توقعات مشتریان را مهم ترین وظیفه انسانی خود می‌شماریم.

 اهداف گروه پژواک یدک

رسالت گروه پژواک یدک، توانمندسازی و ایجاد هم افزایی بین واحدهای تولیدی و خدماتی در جهت تحقق کیفیت، تحویل به موقع و قیمت رقابتی لوازم یدکی خودرو برای حضور در بازارهای جهانی می باشد.

اهم وظایف گروه پژواک یدک عبارت است از:

بررسی و انتخاب بهترین تولید کنندگان لوازم یدکی خودرو در داخل و خارج کشور
تهیه قطعات و لوازم یدکی خودروهای سواری و سنگین از تولید کننده گان مربوطه
توزیع قطعات در داخل کشور و حتی در دورافتاده ترین نقاط
ارائه بهترین قطعات و لوازم یدکی خودروها با قیمتهای مناسب
ارائه پشتیبانی و گارانتی برای قطعات توزیع شده
بررسی نحوه مصرف قطعات و ارائه بازخوردهای آن به تولید کننده گان در جهت ارتقاء کیفیت
پیدا کردن بهترین استراتژی های توسعه خدمات دهی به مصرف کننده گان لوازم یدکی خودرو به صورت اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت
گروه پژواک یدک، توانسته خواسته های خودروسازان را در بازارهای خدمات پس از فروش با تحویل به موقع، قیمت مناسب و کیفیت مطلوب برآورده سازد. هم اینک این شرکت یکی از بزرگ ترین مجموعه های خصوصی تهیه و توزیع قطعات یدکی خودرو در ایران است.

اطلاعات نماس

نشانی دفتر یزد: ابتدای بلوار دشتی جنب پمپ بنزین طباطبایی پژواک یدک
03538236366-7

نشانی دفتر تهران: خیابان امیر کبیر، کوچه امین دربار
021-33944045

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *