شرکت سیل گستر سالاران

شرکت سیل گستر سالاران، وارد کننده و فروشنده انواع اورینگ، پکینگ، ایکس رینگ و واشر آب بندی است.

شرکت سیل‌گستر سالاران در سال ۹۵ (با مالکیت آقایان کرم اکبری و امیر سالار اکبری) افتتاح شد؛ یک هیئت ۷ نفره در تیرماه سال ۹۷ به ایران آمدند و ۵۰ درصد سهام شرکت سیل‌گستر سالاران (به‌عنوان اشخاص حقیقی) واگذار شد.

این مجموعه در پی ایجاد نمایندگی در سطح استان‌ها و ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت انجام این مهم است و در حال حاضر یک شعبه‌ی اصلی در تهران و ۷ نمایندگی فعال در سطح کشور دارد.

تمرکز ویژه‌ی این مجموعه بر روی محصولات وارداتی؛ اعم از O-Ring، X-Ring، V-Ring و انواع و اقسام Packingها، خواهد بود. تا محصولات با بهترین کیفیت و کم‌ترین قیمت تمام شده در بازار ایران به مصرف‌کنندگان رسانده شود.

مشتری‌مداری و قانون‌مداری اساس تمام فعالیت‌های شرکت سیل‌گستر سالاران است.

این مجموعه در نظر دارد تا با یافتن سهم خود در بازار ایران و شناساندن و ارائه‌ی محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان و ایجاد رقابت با محصولات داخلی به افزایش کیفیت محصولات تولیدی کشور کمک کند.

خدمات سیل گستر سالاران
شرکت سیل گستر سالاران با بیش از هفت نمایندگی و عاملیت فعال در سراسر کشور و کادری جوان، مجرب و با تجربه در نظر دارد با ارتباط تجاری، با بهترین های جهان سهم خود را در ارتقاء صنعت کشور عزیزمان ایران ادا نماید.

شرکت سیل گستر سالاران محصولات خود را در تمامی سایز ها و استاندارد ها بر طبق خواست مشتریان عزیز تامین مینماید همچنین کلیه کارکنان شرکت سیل گستر سالاران آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز در جای جای میهن عزیزمان هستند.

 

 

چشم انداز سیل گستر سالاران
شرکت سیل گستر سالاران با سال ها فعالیت در حوزه فروش و واردات کیت های اورینگ، پکینگ با متریال های مختلف در نظر دارد که نقش خود را در پیشرفت صنعتی کشور عزیزمان به نحو احسن ایفا کند و در همین راستا تمامی پرسنل جوان، مجرب، با انگیزه و سخت کوش این مجموعه در تمامی نمایندگی ها با تلاش و پیگیری مجدانه به انجام وظیفه می پردازند. تیم سیل گستر سالاران امیدوار است با توجه به نیاز روز افزون بازار کشور به روابط بین المللی تجاری، ارتباط و تعامل با شرکت های خارجی، با مدرن ترین سخت افزار ها و نرم افزار های مرتبط و با مدیریتی منظم و یکپارچه بیش از پیش در جهت پیشرفت و ارتقا کیفیت خدمات و محصولات گام بردارد.

 

تماس: 02122619940

 

نشانی: دفترمرکزی: تهران خیابان شریعتی بعد از پل صدر نرسیده به مترو قیطریه پلاک ۱۷۸۸ شرکت سیل گستر سالاران

 

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است