قطعات خودرو

آماده سازی ۱۴ هزار اتوبوس برای سفرهای نوروزی/کرایه‌ها افزایش ندارد

به گزارش «قطعات خودرو»:مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری گفت: پیش بینی می‌شود زمان پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی نهایتا تا ۱۵ اسفند ماه مشخص می‌شود.

احمدرضا عامری در خصوص تمهیدات لازم برای پیش فروش بلیت اتوبوس بیان کرد: از بهمن ماه جلسات مستمر برای هماهنگی سفرهای نوروزی با ناوگان عمومی در جاده‌های کشور آغاز و ادامه دارد.
وی در ادامه افزود: تلاش می‌کنیم تمامی امکانات برای ایام نوروز برای مسافران ناوگان جاده‌ای فراهم باشد که در این راستا ۱۹ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس، ۴۶ هزار دستگاه سواری کرایه و ۴۵ هزار دستگاه مینی‌بوس آماده سازی شده است.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری در توضیح ظرفیت اتوبوس ها، گفت: ظرفیت اتوبوس‌ها بسته به نوع آن‌ها ۲۴ تا ۴۰ صندلی است، همچنین ظرفیت سواری‌های کرایه ۳ و ۴ نفر و ظرفیت ناوگان مینی‌بوسی ۱۶ تا ۳۰ نفر است.
عامری در توضیح زمان شروع پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی تاکید کرد: پیش بینی می‌شود زمان پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی نهایتاً تا ۱۵ اسفند ماه مشخص و پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس از طریق دفاتر سطح شهر، دفاتر شرکت‌های مسافری در پایانه‌های مسافربری و پایگاه اینترنتی شرکت‌های مسافربری، انجام می‌شود.
وی یادآور شد: برای جلوگیری از بروز هرگونه تخلف در ایام اوج سفر، نظارت کامل و جامع بر عملکرد شرکت‌های مسافری داریم و با هرگونه تخلف احتمالی به مورد در موضوع قیمت بلیت، به شدت برخورد می‌کنیم.
مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری با اشاره به اینکه مشکلی در تامین سوخت اتوبوس‌ها نخواهیم داشت، خاطر نشان کرد: با همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، برای ایام نوروز مشکلی از نظر تأمین سوخت ناوگان عمومی مسافری جاده‌ای نخواهیم داشت

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *