قطعات خودرو

اندر مصیبت های صدای واحد

به گزارش  قطعات خودرو به نقل از ایرنا، محمود واعظی شامگاه چهارشنبه پستی منتشر کرد و نوشت:
در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در پاسخ به سوال یکی خبرنگاران عزیز درباره سازوکار تصمیم‌گیری در ستاد ملی مبارزه با کرونا صحبت کردم و توضیحاتی درباره مسائلی که این روزها در افکار عمومی در این زمینه مطرح شده ارائه کردم. 

وی افزود: روشن است که وقتی یک ستاد فراقوه‌ای با حضور دستگاه‌های مختلف در کشور تشکیل می‌شود، این ممکن نیست که فقط نظرات یکی از دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد.

واعظی گفت:  لذا همه افراد و دستگاه‌هایی که در ستاد عضویت دارند باید به آداب تصمیم‌گیری جمعی وفادار بمانند و همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کردند از ستاد صدای واحد به جامعه مخابره شود.
اما سوالی مطرح می شود که خوب است جناب واعظی آن را نیز پاسخ دهند:
مگر غیر از این است که وقتی در یک موضوع مهم، ملی و در سطح کرونا که زندگی و روان مردم را هدف گرفته است؛ ستاد تشکیل می‌شود؛ هدف هماهنگی همه دستگاه ها با دستگاه تخصصی و متولی است؟
مگر وزارت بهداشت دستگاه تخصصی موضوع نیست و مگر نباید نظرات همین دستگاه محور گفت وگو و هماهنگی ها باشد. روشن است که همه دستگاه ها به این وزارتخانه کمک کنند تا مشکل برطرف شود. برای تجویز دارو رای گیری لازم نیست. پزشک دارو را معین می کند دیگران باید پول و سایر امکانات را فراهم کنند.
حالا اگر روال در نزد چیز دیگری است، لطفا توضیح دهید.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *