انهدام بزرگترین باند قاچاق و خریدوفروش خودرو در مشهد

دبیر کمیسیون نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی:

بزرگترین باند قاچاق و خریدوفروش خودرو در مشهد با ارزشی بالغ بر 1000 میلیارد ریال که با ترفندهای مختلف و جعل پلاک ملی آماده ی فروش بودند، کشقپف و منهدم شد.

 حسین دشتبان عصر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: با تلاش های شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی پلیس فرودگاه های خراسان رضوی، کشف و انهدام بزرگترین باند قاچاق و خرید و فروش خودرو در مشهد با دستگیری اعضاء و کشف و ضبط خودروها انجام شد.

وی اظهار داشت: قاچاقچیان با ترفندهای مختلف و جعل پلاک ملی، خودروها را به ارزشی بالغ بر یک هزار میلیارد ریال آماده فروش کرده بودند که به موقع شناسایی شدند.

دشتبان با اشاره به عزم راسخ و جدی دست اندرکاران امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی از استان های برتر و شاخص درمبارزه با قاچاق کالا و ارز و پیشرو در اجرای منویات مقام معظم رهبری در این حوزه است و بر این اساس، باندهای مهم و از جمله بزرگترین باند قاچاق نقره را طی سال گذشته در این استان منهدم کرده است.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت برب مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی افزود: امسال با توجه به شعار سال  مبنی بر مهار تورم، افزایش تولید و نقش شوم و موثر قاچاق در ایجاد تورم و مهار تولید ملی رویکردهای جدید و کارگروه های ویژه ای در این حوزه تشکیل شده است، هم اکنون دستگاه های عضو (اجرائی، امنیتی، انتظامی، قضائی و نظامی) در آمادگی و هوشیاری کامل قرار دارند و از انسجام و هماهنگی بسیار بالایی برخوردار هستند.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است