قطعات خودرو

به روز رسانی جدید برای جنسیس G70

به گزارش قطعات خودرو به نقل از اتومبیل، جنسیس مدل G70 خود را در بازار داخلی خود به روز رسانی کرده است. در نگاه اول، این خودرو هیچ تغییری نداشته و تنها عدد 2024 به انتهای آن اضافه شده، اما تغییرات بسیار کمی وجود دارد که می‌توان به بج حکاکی شده با تکنیک Guilloché که آن را جذاب و شیک‌تر نشان می‌دهد، رنگ‌های جدید بدنه Kawah Blue / Bartna Grey و رینگ‌های 18 / 19 اینچ اشاره کرد.

با ورود به داخل جنسیس G70، مرکز داشبورد با تغییرات در طراحی ادوات تهویه مطبوع به روز شده، جایی که دکمه‌های فیزیکی حذف شده‌اند و جای خود را به پنل لمسی داده‌اند. با این به روز رسانی، تریم پایه این مدل نیز حالا به صورت استاندارد مجهز به گرمکن و سرد کن صندلی جلو و گرمکن صندلی عقب با آینه مرکزی بدون فریم شده‌اند. برای پوشش کابین، جنسیس از تم دو رنگ استفاده می‌کند که پالت ان شامل Forest Blue/Vanilla Beige, Obsidian Black/Vanilla Beige, Obsidian Black/Fog Gray می‌شود.

 

بزرگترین و اصلی‌ترین تغییر و به روز رسانی در قوای محرکه جنسیس G70 صورت گرفته است، جایی که دیگر خبری از پیشرانه 2 لیتر توربو بنزینی نیست. این پیشرانه جای خود را به نسخه 2.5 لیتر داده که 300 اسب‌بخار قدرت و 422 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. در مقام مقایسه با ورژن پایه آمریکایی G70، این خودرو حالا 48 اسب‌بخار قدرت و 70 نیوتن‌متر گشتاور بیشتری در اختیار راننده قرار می‌دهد. در کنار این موارد، ترمزهای برمبو جنسیس G70 نیز به صورت استاندارد بر روی این خودرو نصب می‌شوند و اگر هزینه‌ای بیشتر پرداخت شود، پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتر قدرتمند زیر کاپوت قرار می‌گیرد.

قیمت نسخه چهارسیلندر جنسیس G70 در بازار کره، 32.550 و نسخه استیشن 34.000 دلار است. اگر خریداران خواهان نسخه 6 سیلندر باشند باید مبلغ 36.200 دلار پرداخت کنند.

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *