اخبار
موضوعات داغ

تعویق انتخابات، سومین بار

به معنی واقعی کلمه امکان برنامه ریزی وجود ندارد ،..................................... قطعات خودرو: انتخابات اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات با ابلاغ نامه‌ای از سوی سرپرست مرکز امور اصناف و بازرگانان و دبیر هیت عالی نظارت بار دیگر به تعویق افتاد.

کامبیز معتمد وزیری سرپرست مرکز امور اصناف و بازرگانان و دبیر هیأت عالی نظارت روز گذشته در نامه به روسای سازمان‌های صنعت معدن تجارت ۳۱ استان و جنوب کرمان بر تمدید اعتبار احکام اعضای هیئت مدیره و بازرسان اتحادیه های صنفی و هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف تاکید کرد و از به تعویق افتادن برگزاری انتخابات اتحادیه های مزبور خبر داد.در این نامه آمده است: به استناد ردیف ۴ ذیل قسمت (د) سایر حمایت‌های موضوع مصوبه شماره ۲ هفتاد و یکمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا تحت عنوان 《تمدید بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا》 که هشتم خرداد ماه امسال برگزار شد، احکام هیئت مدیره و بازرسان اتحادیه‌های صنفی و هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف در سراسر کشور که مهلت تصدی آنان به موجب قانون نظام صنفی خاتمه یافته و خاتمه می‌یابد، تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ تمدید شد. همچنین برگزاری انتخابات اتحادیه ها نیز تا این تاریخ به تعویق خواهد افتاد.
با این دستور العمل انتخابات اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین‌آلات که پس از دوبار تعویق قرار بود هشتم تیر ماه برگزار شود،‌ برای سومین بار به تعویق افتاد.خبرنگار قطعات خودرو برای اطلاع از صحت و سقم این ماجرا با محمد جعفرنیا رئیس اداره اصناف و تشکل‌های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران تماس گرفت، اما وی از هر گونه پاسخ خودداری کرده و اظهار نظر خود را به روز شنبه موکول کرد.به نظر می رسد این دستورالعمل مستندا به عنوان ذکر شده در نامه وجاهت کافی ندارد. این در حالی است در صنف لوازم یدکی نامزدهای انتخابات از یک سال برای حضور حداکثری اعضا و ایجاد همبستگی صنفی تلاش کرده اند و هربار که تاریخی برای برگزاری انتخابات اعلام می شد. مقدمات لازم را فراهم کرده اند. بدیهی است دستورات دقیقه نودی هزینه های مالی و سرمایه اجتماعی غیر قابل جبرانی خواهد داشت.نادر روان دبیر کانون تحول و ارتقا ضمن ابراز ناخرسندی از بروز چنین وضعیتی گفت: به معنای واقعی کلمه امکان برنامه ریزی وجود ندارد.

HIC HIC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آتا تجارت
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا