اخبارگزارش‌های ویژه

حدود ۵۰ شرکت در نمایشگاه خودرو کرمانشاه حضور خواهند داشت

قطعات خودرو: يازدهمين دوره نمايشگاه خودرو، قطعات و صنايع وابسته از 27 تا 30 مهرماه در كرمانشاه برگزار مي‌شود

علی آزادی – مدیر اجرایی نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته – به خبرنگار قطعات خودرو توضیح داد: حدود ۵۰ شرکت فعال در حوزه قطعات خودرو در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. از خودروسازی‌ها هم فعلاً سایپا اعلام آمادگی کرده است.

او ادامه داد: نماینده‌های شرکت‌های فعال در زمینه تجهیزات تعمیرگاهی، قطعات موتوری، تزیینات خودرو و … در نمایشگاه حضور دارند.

وی با اشاره به این‌که کرونا باعث تعطیلی بسیاری از نمایشگاه‌ها شد و برپایی بیشتر نمایشگاه‌ها به شش‌ماه دوم سال موکول شد، گفت: در آینده، برگزاری نمایشگاه‌ها هوشمندسازی می‌شود و قرار است، دیگر تعطیلی نمایشگاه‌ها را نداشته باشیم.

آزادی با اشاره به این‌که بازدید از نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته برای عموم آزاد است، تاکید کرد: ما در نماشگاه پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم و کسی بدون ماسک نمی‌تواند وارد نمایشگاه شود. تب‌سنج و ضدعفونی نیز انجام می‌شود.

او همچنین افزود: امسال از کشورهای دیگر نماینده‌ای در این نمایشگاه حضور ندارد و امیدواریم در سال‌های آینده این اتفاق بیفتد.

یازدهمین دوره نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه (پارک شاهد) برگزار می‌شود و بازدید از آن از ساعت ۱۵ تا ۲۰ آزاد است.

HIC HIC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آتا تجارت
دکمه بازگشت به بالا