قطعات خودرو

خدمات پس از فروش مدرسه ای می شود

به دعوت شورای برنامه‌ریزی و تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش و با مشارکت فعال ایساکو

محتوای جدید دروس خدمات پس از فروش آموزش متوسطه تدوین شد

قطعات خودرو – مرکز آموزش فنی شرکت ایساکو به دعوت شورای برنامه‌ریزی و تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش، در یک مشارکت فعال محتوای آموزشی و منابع درسی مرتبط با رشته‌های خدمات پس از فروش خودروهای سبک را تدوین کرد.

محتوای جدید دروس خدمات پس از فروش آموزش متوسطه تدوین شد

به گزارش «قطعات خودرو» این اقدام با هدف کاربردی‌تر کردن محتواهای آموزشی رشته مذکور و افزایش انطباق سرفصل‌های آن با نیاز روز صنعت خودرو تهیه و اجرایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو)، مهم‌ترین تغییرات صورت گرفته در این کتاب‌ها، بهبود حوزه آموزش مبانی فنی و فناوری مورد استفاده در صنعت خودرو بوده و نتیجه نهایی این تغییرات ارتقای دانش تئوری و بهبود عملکرد فارغ التحصیلان هنرستان‌ها در فضای کار عملی، مطابق با فضای کسب و کار و تکنولوژی روز مورد استفاده در صنعت خودرو خواهد بود.
این سازماندهی و تغییرات توسط ایساکو، پیش از آغاز در هنرستان‌‌ها، در یک پروژه عظیم در نقشه‌های فنی و الکترونیکی خودرو گروه صنعتی ایران‌خودرو انجام شد و با این اقدام، عملکرد عیب‌یابی و ارایه خدمات پس از فروش، تسهیل و تسریع شد؛ پس از آن نیز محتوای آموزشی مدارس در رشته خدمات پس از فروش، بر اساس این پروژه پیش رفت تا در آینده‌ای نزدیک این همسویی در آموزش و محتوا، باعث رشدی چشمگیر در زمینه خدمات پس از فروش صنعت خودرو و به تناسب آن افزایش رضایت مشتریان شود.
گفتنی است، مرکز آموزش فنی شرکت ایساکو، به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی در خاورمیانه در زمینه خدمات پس از فروش خودرو، علاوه بر این اقدام، برنامه‌های مشترکی نیز با دانشگاه‌های صنعتی شریف، خواجه نصیرالدین طوسی و فنی و حرفه‌ای به منظور ارتقا سطح آموزش در زمینه مرتبط خود، اجرا کرده و افزون بر این، اقلامی مانند موتور انژکتوری، گیربکس دستی و مجموعه فرمان را به مراکز فنی و حرفه‌ای استان‌های کم برخوردار اهدا کرده است.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *