خودروی ناقص تولید نکنید

محمدعلی اسفنانی درباره امکان شکایت خودرویی مردم به سازمان تعزیرات گفت: پرونده‌های خودرویی شامل عدم تحویل براساس زمان موردنظر است که حدود 30هزار پرونده در یک مقطع تشکیل و حکم آن صادر و اجرایی شد.
عدم انجام تعهد در تحویل خودرو مستقیما باید در دستگاه قضا مطرح شود و دیگر پرونده‌ها به تعزیرات ارجاع می‌شود ازجمله امتناع از عرضه خودرو که اخیرا حدود 4هزار خودرو در یکی از استان‌ها احتکار شده بود.
اسفنانی با بیان اینکه 4 هزار دستگاه به مردم واگذار شده است و کماکان این روال ادامه دارد، ادامه داد: هرکجا مشاهده کنیم خودرو دپو شده است و به مردم ارائه نمی‌شود، وارد عمل می‌شویم.
وی با اشاره به اینکه برای برخی خودروها نیز مشکل استاندارد و پلاک مطرح شده بود، افزود: 4 هزار خودرو در چرخه تحویل قرار گرفت.»
سخنگوی سازمان تعزیرات اظهار کرد: اگر گزارشی مبنی‌بر دپو خودرو برسد، مراجعه کرده و با کشف تخلف، رسیدگی شده و الزام می‌شود خودروهای مردم در نوبت واگذاری قرار بگیرند.
اسفنانی درباره دلایل دپوی خودرو هم گفت: در یک مورد که شخصا وارد عمل شدم و مساله را مورد رسیدگی قرار دادم، رقم بسیار بالایی از خودروها را در انبار دیدیم و خودروساز نیز ادعا می‌کرد قطعات ناقص هستند.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است