راه‌اندازی پرتابل‌های معاینه فنی از در منازل تا پایان سال جاری

به گزارش قطعات خودرو به نقل از بازار، شادی مالکی مدیرعامل شرکت معاینه فنی خودروی شهر تهران در همایش ملی معاینه فنی خودرو، گفت: معاینه فنی در سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

 

وی با بیان اینکه وقتی شهروندی خودرویش دچار نقص فنی می‌شود و بی‌اطلاع است وقتی به مراکز معاینه‌فنی مراجعه می‌کنند این نقص با انجام معاینه‌فنی مرتفع می‌شود، گفت: اینجاست که نقش معاینه‌فنی در کاهش تصادفات مشخص می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت معاینه‌فنی خودروی شهر تهران ادامه داد: پرتابل جدید معاینه‌فنی از در منازل از امسال آغاز می‌شود. ما ۸ خط به خطوط معاینه‌فنی هم اضافه کرده‌ایم.

 

به گفته مالکی، برای اولین بار است که پرتابل معاینه‌فنی از در منازل راه‌اندازی می‌شود و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این پرتابل را به صورت کوتاه‌مدت در برج‌های مسکونی واحدهای متمرکز و ارگان‌های دولتی استقرار پیدا می‌کنند.

 

وی در خصوص تعرفه این پرتابل‌ها، گفت: تعرفه معاینه فنی خودروهای سبک ۹۲ هزار تومان و خودروهای سنگین ۱۱۹ هزار تومان محاسبه می‌شود که در طرح معاینه‌فنی در منازل هزینه‌ای هم بابت جابه‌جایی پرتابل‌های معاینه‌فنی از شهروندان اخذ می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت معاینه‌فنی خودروی شهر تهران در ادامه اضافه کرد: در سال گذشته ۳۰۰ هزار خودرویی که در مراکز معاینه‌فنی پذیرش شدند دارای نقص منجر به آلودگی هوا بودند البته در سال جاری از حدود ۹۰۰ هزار خودروی پذیرش شده ۷۰ درصدشان در مراجعه اول معاینه‌فنی دریافت کردند.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است