شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه بازرسی فنی و ارائه خدمات مهندسی و مشاوره‌ای در حوزه‌های مختلف صنعتی و برخورداری از سیستم‌های مدیریت کیفیت و مدیریت ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و محیط زیست و تأیید صلاحیت‌های صورت گرفته از سوی مراجع ذیصلاح نظیر معاونت راهبردی و نظارت ریاست جمهوری، سازمان ملی استاندارد ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت‌های ملی نفت و گاز و توانیر در زمینه ارائه خدمات بازرسی فنی و مشاوره توانسته است با جذب و بهره‌گیری از توان بیش از هزار نفر از کارشناسان متخصص و مجرب در داخل و خارج از کشور خدمات کیفی و با ارزشی در زمینه های مختلف به مشتریان ارائه نماید.

موضوع فعالیت
فعالیت‌های شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران عبارت است از بازرسی و نظارت بر اجرای استانداردها به منظور ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، مهندسی فرآیند، نصب و راه اندازی واحدهای تولیدی، صنعتی، نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی، و ایجاد ارتباط و همکاری با مؤسسات و سازمان‌های ذیربط به منظور تدوین استانداردهای مورد نیاز و ارائه خدمات مشاوره در زمینه سیستمهای مدیریت کیفیت .

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران همچنین در زمینه ارائه خدمات به صنایع و شرکت‌ها و نظارت برحسن اجرای موارد کیفی قراردادها و پروژه ها، بالا بردن سطح علمی و فنی پرسنل شاغل در صنایع و ایجاد ارتباط و همکاری با شرکت‌های جهانی با نگاه ویژه به صنایع و پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی، مخابرات، فناوری اطلاعات، خودرو و نیرومحرکه، ریلی، دریایی و هوانوردی فعالیت دارد.

بخش دیگری از فعالیت‌های این شرکت استانداردسازی خدمات در حوزه‌های خودرو، ماشین آلات راهسازی و کشاورزی، لوازم خانگی و سایر کالاهای مصرفی بادوام و نیز انجام تحقیقات در حوزه‌های مختلف بازار و مشتریان است.

آرمان(چشم انداز):

افزایش نفوذ نام ISQI تا سطح اولین انتخاب جامعه ایرانی به منظور ایجاد اطمینان از ایمنی و کیفیت و حضور فعال در بازاریابی بین‌المللی.

مأموریت:

ارتقاء ایمنی، کیفیت و آرامش در زندگی از طریق توسعه دانش و تکنولوژی، نظارت و اجرای استانداردها و کمک به انتخاب بهتر مصرف‌کنندگان.

ارزش‌های سازمانی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران:

ما در شرکت بر این باوریم که ارزش‌­های سازمانی زیرساخت فرهنگ سازمانی و شرط رشد و بقای سازمان است. بدین منظور ارزش­‌های زیر را به‌عنوان ارزش­‌های محوری شرکت مشخص نمودیم:

 1. سرآمدری
  ما می‌خواهیم در فعالیت‌های خود بهترین باشیم و برای رسیدن به قله‌های سرآمدی تلاش کنیم.
 2. ارزش آفرینی
  ما با ایجاد ارزش‌های جدید و ثمربخش، خلق کسب و کارهای نوین و حمایت از ایده‌های نو ناممکن‌ها را  ممکن کنیم.
 3. اخلاق محوری
  ما بر درستکاری و حفظ حقوق طرف ارتباط مصمم هستیم.
 4. تعلق سازمانی
  ما یک خانواده هستیم و به حفظ این سرمایه ارزشمند وفاداریم.
 5. آرامش و نشاط
  ما بر این باوریم، محیط کاری با نشاط موجب آرامش درونی و بهبود کیفیت زندگی ما و مشتریانمان خواهد شد.

دستیابی به اهداف فوق، با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و کارآمد، دانش فنی روز، به‌کارگیری تجهیزات پیشرفته و مشارکت فعال کارکنان مبتنی بر استراتژی و برنامه‌­ریزی هدفمند شرکت و استفاده از توانمندی­‌های بخش خصوصی حاصل می‌گردد.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است