قطعات خودرو

فروش فوق العاده، تحویل 90 روز

فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌خودرو از امروز

گروه صنعتی ایران‌خودرو به منظور اجرای سیاست‌های وزارت صمت مبنی بر افزایش عرضه خودرو به بازار، هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات خود را با عرضه چهار محصول اجرا می‌کند.

در این طرح که از پنج‌شنبه ۲۹ آبان به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود، چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU5، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌شود.
مشتریان نهایی این طرح حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد. 
به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش همانند دوره‌های پیشین اجرا می شود. متقاضیان می توانند برای اطلاع از جزییات این محدودیت‌ها، به بخشنامه این طرح که در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار دارد، مراجعه کنند. سند خودروها به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بود و برگه اسناد پس از تسویه مشتریان، چاپ و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
در این طرح، مشتری این اختیار را دارد تا هم‌زمان با واریز وجه، نسبت به تعیین سطح کارت طلایی خدمات محصول اقدام کند. شماره تماس ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ نیز برای پاسخگویی به سوالات مشتریان حین ثبت نام در نظر گرفته شده است.

همان‌طور که قبلاً هم اشاره کردیم این نوع طرح‌ها اغلب نوعی کسب و کار غیر دائم و منفعت طلبانه یا فروش امتیاز و کارت ملی را در پی دارد. کمک مهمی به سامان‌دهی بازار خودرو نمی کند.حمایتی از خودروسازان یا مصرف کنندگان محسوب نمی شود. تنها در حد مسکنی است که ما را از درمان ریشه‌ای برای مدتی دور نگه می دارد.

لطفا نظرات خود را درباره این طرح با ما درمیان بگذارید.

فهرست مطالب

2 دیدگاه

    1. تیراژ کل 1398 نسبت به سال قبل آن کمتر شده است. اما تیراژ 1399 ممکن است تا پایان سالاز تیراژ سال 1398 بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *