قطعات خودرو

قطع برق و ۱۵ مورد حبس در آسانسور در پی وزش باد شدید و باران گِل آلود در یاسوج

به گزارش«قطعات خودرو»:

وزش باد شدید و باران گِل آلود در سطح شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قطعی برق در برخی مناطق و ۱۵ مورد محبوس شدن در آسانسور را در پی داشت.

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر وارد آمدن خسارت ناشی از وزش باد شدید در سطح این استان نداشته‌ایم.

محمد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا افزود: وزش باد شدید و باران آلوده و گِل آلود منجر به قطعی برق در برخی مناطق شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شده است.

همچنین هاشم یوسفی، رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج در این زمینه به خبرنگار ایسنا گفت: به علت قطعی برق ناشی از وزش باد شدید و باران گل آلود، در شهر یاسوج ۱۵ مورد محبوس شدن در آسانسور به ما گزارش شده است.

وی افزود: با توجه به کمبود نیرو و خودرو برای عملیات به صورت نوبتی و مقطعی مأموریت‌های گزارش شده را انجام داده‌ایم، البته از ظرفیت نیروهای استراحت آتش‌نشانی نیز استفاده کرده‌ایم.

یوسفی با بیان اینکه سقوط درخت و سایر موارد در سطح شهر یاسوج نداشته‌ایم، اظهار کرد: یک مورد سقوط تیر برق در روستای «سرآبتاوه» آتش‌نشانی گزارش شده که خسارات قطعی کابل برق را در پی داشته است.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است