قطعات خودرو

مستند “آقای اصغر اکبر من” رونمایی شد/ ماجرای اطلاع سردار سلیمانی از نحوه شهادت “اصغر پاشاپور”

به گزارش «قطعات خودرو»:مراسم رونمایی از مستند «آقای اصغر اکبر من»، روایتی از شهید مدافع حرم، اصغر پاشاپور از یاران نزدیک سردار سلیمانی با حضور خانواده شهید پاشاپور، محسن یزدی مدیر شبکه مستند، مرتضی شعبانی مدیر مرکز مستند حقیقت، یاسر فریادرس مدیر مرکز مستند سوره، علیرضا میررفیع مدیر پخش، ابوالقاسم ناصری مدیر گروه تولید و سعید صفار، مدیر طرح و برنامه شبکه مستند برگزار شد. 

مستند «آقای اصغر اکبر من» در مرکز مستند حقیقت تولید شده و پرتره‌ای از شهید اصغر پاشاپور است که مدتی کوتاه پس از شهادت سردار سلیمانی در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. این رزمنده جبهه مقاومت ساکن شهر ری و از اولین نفراتی بود که به همراه حاج قاسم سلیمانی به منظور دفاع از حرم اهل بیت (ع) به سوریه رفت. او دارای سه فرزند بود. 

مستند «آقای اصغر اکبر من» که با روایتی از زندگی، فعالیت‌ها و عملیات‌های این مدافع حرم در سوریه تولید شده، قرار است که به زودی از شبکه مستند سیما پخش شود.

تصویر شهید اصغر پاشاپور را اکثراً در فیلمی که از سردار سلیمانی در میدان جنگ سوریه منتشر شده می‌شناسند. آنجا که شهید پاشاپور در تلاش است تا مانع حاج قاسم برای حضور در میدان جنگ شود و سردار این‌طور پاسخ می‌دهد که: “آقای اصغر ما را از گلوله نترسان.”

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *