قطعات خودرو

آریزو ۵ EV اولین خودرو برقی با پلاک ملی

به گزارش قطعات خودرو به نقل از بازار شرکت مدیران خودرو به عنوان یکی از فعالان با سابقه در صنعت خودرو ایران مدتی است که هدفی بزرگ را دنبال می‌کند: پیشتازی در توسعه محصول بر پایه انرژی‌های جدید و کمک به حفاظت از محیط زیست.

شرکت مدیران خودرو به عنوان یکی از فعالان با سابقه در صنعت خودرو ایران مدتی است که هدفی بزرگ را دنبال می‌کند: پیشتازی در توسعه محصول بر پایه انرژی‌های جدید و کمک به حفاظت از محیط زیست. در همین راستا مدیران خودرو  آریزو ۵ EV یا برقی را  به بازار ایران معرفی کرد، سدانی که حالا به اولین خودرو برقی با پلاک ملی در ایران تبدیل شده است. اما چرا مدیران خودرو قدم در مسیر انرژی‌های سبز گذاشته است؟

آریزو ۵ EV اولین خودرو برقی با پلاک ملی؛ مدیران خودرو در مسیر انرژی‌های سبز

آریزو ۵ EV اولین خودرو برقی با پلاک ملی؛ مدیران خودرو در مسیر انرژی‌های سبز

کمک به نجات زمین؛ ترند جهانی

گرمایش زمین بحرانی جهانی است که امروزه همه کشورها را به خود مشغول و تلاش برای مقابله با آن را به ترندی جهانی به خصوص برای خودروسازان تبدیل کرده‌است. این گرمایش، ناشی از اثر گلخانه‌ای است که در آن کربن و سایر آلاینده‌های خروجی از خودرو نقشی اساسی دارند. ازآنجایی‌که خودروهای برقی نظیر آریزو ۵ EV تماماً با نیروی برق کار می‌کنند و نیازی به سوخت‌های فسیلی ندارند، قدمی بزرگ برای نجات زمین در آینده به‌حساب می‌آیند. در نتیجه معرفی آریزو ۵ برقی از سوی مدیران خودرو را می‌توان قدمی در راستای ترند جهانی بر پایه نیاز آن دسته از مصرف‌کنندگان که محافظت از زمین را اولویت خود می‌دانند دانست.

هزینه نگهداری کمتر،  تکنولوژی و راحتی برای آینده

خودروهای برقی نه تنها نیاز به مصرف سوخت‌های فسیلی ندارند بلکه به‌طورکلی هزینه نگهداری کمتری را هم به مالکان خود تحمیل می‌کنند. چطور؟ موتور خودروهای برقی به کمک یک باتری لیتیومی کار می‌کند و در آن دیگر خبری از فرایند احتراق سوخت نیست. بنابراین در خودروهای برقی تعویض روغن، تعویض

قطعات موتور، ساییدگی، پارگی و … به کلی حذف می‌شود و از این رو نگهداری از خودروهای برقی مانند آریزو ۵ EV بسیار مقرون ‌به‌ صرفه‌تر از خودروهای بنزینی است.  این خودروها به‌سادگی توسط برق خانگی شارژ می‌شوند و از طرف دیگر، به دلیل علاقه صنایع حوزه فناوری به آن‌ها، آینده‌ای بسیار جذاب از لحاظ به‌روزرسانی با تکنولوژی‌ها و نرم‌افزارهای گوناگون را دارند و حرکت در مسیر آینده را سریع‌تر می‌کنند.

مدیران خودرو و پیشتازی در عرصه‌ای جدید

مدیران خودرو اگرچه به‌واسطه سال‌ها حضور در کنار مردم ایران در شرایط گوناگون،  خدمات پس از فروش و شبکه گسترده نمایندگی‌ها و ارائه محصولات مدرن و تکنولوژی محور، نامی شناخته‌شده و محبوب در میان مردم ایران به‌حساب می‌آید اما این شرکت تلاش برای پیشرو بودن را همواره سرلوحه خود می‌داند. تلاشی که این بار در حوزه انرژی‌های نو  می‌توان آن را  با محصولاتی نظیر آریزو ۵ برقی، نخستین خودرو برقی با پلاک ملی و همچنین محصولات PHEV به‌وضوح مشاهده کرد.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *