تجربه مالکیت جی ام سی هامر برقی ادیشن ۱ با ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت

به گزارش قطعات خودرو به نقل از پدال، اخیراً یوتیوبری با نام تدوارد تجربه مالکیت جی ام سی هامر برقی ادیشن ۱ با ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت را به اشتراک گذاشته است. با همدیگر خواهیم دید زندگی با یک غول بدون آلایندگی در محیط شهری چگونه خواهد بود!

تدوارد با هامر برقی در پارکینگ اسپین زده و تجربه رانندگی خود با این خودرو در مسیرهای پر پیچ و خم و بزرگراه‌ها را منتشر کرده تا به این سؤال مهم پاسخ دهد: آیا چنین وانت پیکاپ بزرگی مناسب رانندگی روزمره خواهد بود؟ قبل از آنکه به یافته‌های کلیدی این یوتیوبر برسیم برخی حقایق مهم درباره هامر برقی را بازگو می‌کنیم. وانت پیکاپ یاد شده ۴۱۱۰ کیلوگرم وزن داشته و وزن باتری‌های آن به ۱۳۲۵ کیلوگرم می‌رسد. سه پیشرانه برقی برای محصول برقی جی ام سی تدارک دیده شده که یکی در جلو و دو تا در عقب دیده می‌شوند.

به لطف ظرفیت باتری قابل‌استفاده ۲۱۲.۷ کیلووات ساعتی، جی ام سی هامر برقی می‌تواند شعاع حرکتی تخمینی ۵۳۰ کیلومتری داشته باشد. نسخه جدید ۳X که اخیراً معرفی ‌شده با شعاع حرکتی اندکی بیشتر یعنی ۵۷۱ کیلومتری عرضه خواهد شد. شایان ذکر است قیمت مدل ادیشن ۱ از حدود ۱۱۰ هزار دلار شروع می‌شود که قیمت بالایی خواهد بود.

اما تدوارد در ویدئوی خود قابلیت مانور وانت پیکاپ موردبحث در یک پارکینگ خالی را به نمایش می‌گذارد. او ادعا می‌کند هامر برقی به لطف فرمان پذیری اکسل عقب مانور پذیری راحتی نسبت به مرسدس بنز S کلاس و هوندا سیویک تایپ R دارد. ظاهراً شعاع گردش این خودرو کمتر از انتظار مالک بوده، چیزی که باعث خشنودی مشتریان در شهرهای شلوغ خواهد شد. تدوارد سپس به قدرت بالای خودرو و راحتی شتاب گیری آن اشاره می‌کند. با وجود گشتاور ۱۴۹۱ نیوتون متری، سبقت گرفتن از سایر خودروها بسیار راحت خواهد بود. نکته بعدی به استفاده از حالت Watts To Freedom در جاده‌ای خالی مربوط می‌شود که در واقع همان لانچ کنترل مخصوص جنرال موتورز است. تدوارد در این حالت به دنبال نمایش لانچ سوپرکار مانند جی ام سی هامر برقی ادیشن ۱ خواهد بود. البته او انتقاداتی نیز داشته که یکی از آن‌ها صدای زیادی ورودی به کابین است.

 

مورد بعدی به کیفیت متریال بکار رفته در برخی بخش‌ها و مشکلات مونتاژ مربوط می‌شود. تدوارد می‌گوید دکمه‌های نصب شده در کابین حسی را که می‌خواهید منتقل نمی‌کنند. او همچنین به خطوطی در پانل‌های سقف شیشه‌ای اشاره می‌کند که دقیقاً هم‌راستا نیستند. مالک خودرو اظهار می‌دارد شما باید از ابعاد هامر برقی به ویژه در زمان گردش به چپ یا راست بسیار آگاه باشید. مدل ادیشن ۱ به‌صورت استاندارد با لاستیک‌های ۳۵ اینچی و رینگ‌های ۱۸ اینچی عرضه می‌شود. در ویدئوی منتشر شده شاهد درآمدن صدای لاستیک‌ها در هنگام عبور از پیچ‌ها و گردش‌ها هستیم. در کل تدوارد خاص بودن هامر برقی را می‌ستاید و ویدئوی منتشر شده نیز اطلاعات مفیدی را در اختیار خریداران بالقوه می‌گذارد. این یوتیوبر همچنین به جنبه‌های گوناگون خودروی خود از جمله طراحی، امکانات رفاهی، فضای کابین و بار، راندمان و مصرف انرژی و مقایسه آن با دیگر وانت پیکاپ ها پرداخته است.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است