خودروسازان در ارائه خدمات پس از فروش نیز تافته‌ی جدا بافته هستند

به گزارش قطعات خودرو به نقل از خبرگزاری خانه ملت، علی جدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره وضعیت گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش در کشور برای کالاهای مختلف از جمله موبایل و خودرو، گفت: هر تولیدکننده‌ای که به دنبال حفظ مشتری و توسعه بازار خود باشد، باید به ارائه خدمات پس از فروش توجه ویژه‌ای کند در غیر این صورت آسیب می‌بیند، زیرا زمانی که ارائه این خدمات مناسب نباشد یا فروشنده گارانتی مناسبی ارائه نکند، مشتری به سراغ کالای دیگری می‌رود.

 

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارائه خدمات پس از فروش بازی دو سر برد است و هم فروشنده و هم مصرف‌کننده از آن سود می‌برد، ادامه داد: در صورتی که تولیدکننده به وظایف خود در ارائه گارانتی مناسب یا خدمات پس از فروش عمل نکند، سازمان حمایت از مصرف کننده باید با متخلفان برخورد کند و منافع مصرف کننده را در نظر گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خدمات‌پس از فروش به درستی ارائه می‌شود؟ اضافه کرد: برخی تولیدکنندگان در این زمینه تمام تلاش خود را به کار می‌برند زیرا می‌دانند در صورتی که مشتری از گارانتی و خدمات‌پس از فروش راضی باشد، نه تنها می‌توانند بازار خود را حفظ کنند بلکه بر تعداد مشتریان آن‌ها نیز افزوده می‌شود اما برخی دیگر نیز نسبت به این موضوع بی اهمیت هستند.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره نحوه ارائه خدمات‌پس از فروش خودروسازان، تصریح کرد: خودروسازان در این زمینه نیز تافته‌ی جدا بافته هستند و خدمات‌پس از فروش خوبی ندارند./

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است