قطعات خودرو

خودروهای برقی، ناجی اقتصاد جهان شدند

به گزارش قطعات خودرو به نقل از ایسنا، سازمان تجارت جهانی در گزارشی که هشدار داد فشارهای ژئوپلیتیکی چشم انداز کوتاه مدت را بسیار نامطمئن می‌کند، گفت: تجارت جهانی کالا از رکود اخیر در بحبوحه تقاضای قوی تر برای خودرو و وسایل الکترونیکی در حال بهبود است.

 

این سازمان مستقر در ژنو در گزارشی اعلام کرد که فشارسنج دوره‌ای کالاهای سازمان تجارت جهانی نسبت به قرائت قبلی ۹۹.۱ اعلام شده در ماه اگوست به ۱۰۰.۷ افزایش یافت. خط پایه ۱۰۰ نشان دهنده رشد در سه ماهه بعدی است که مطابق با روندهای میان مدت است.

 

بر اساس گزارش منتشر شده در وب‌سایت سازمان تجارت جهانی، «حجم تجارت کالا به تدریج در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ به سمت روند میان‌مدت خود بازخواهد گشت، اگر چه به دلیل داده‌های اقتصادی مختلط و افزایش تنش‌های ژئوپلیتیکی، عدم اطمینان همچنان بالاست».

 

در این گزارش آمده است، در حالی که فروش خودروهای الکتریکی ممکن است تجارت جهانی را تقویت کند اما نتیجه ضعیف مواد خام ممکن است تا حدی به دلیل تضعیف بازارهای املاک باشد زیرا نرخ‌های بهره همچنان بالا هستند.

 

طبق گزارش بلومبرگ، ماه گذشته سازمان تجارت جهانی پیش‌بینی خود را برای تجارت جهانی کالا در سال ۲۰۲۳ از پیش بینی آوریل برای افزایش ۱.۷ درصدی نسبت به سال گذشته و بسیار کمتر از میانگین ۲.۶ درصدی در دهه گذشته به ۰.۸ درصد کاهش داد. تجارت کالای سازمان تجارت جهانی ۳.۳ درصد برای سال ۲۰۲۴ افزایش خواهد یافت.

نوشته خودروهای برقی، ناجی اقتصاد جهان شدند اولین بار در قطعات خودرو. پدیدار شد.

نوشته خودروهای برقی، ناجی اقتصاد جهان شدند اولین بار در هنر و صنعت. پدیدار شد.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *