قطعات خودرو

محصولات گروه بهمن در قطر ایران

به گزارش قطعات خودرو به نقل از بازار، گروه بهمن محصولات خود را از زاهدان تا ارومیه نمایش می‌دهد. این گروه خودروساز با برگزاری همزمان دو نمایشگاه در زاهدان و ارومیه، رویدادی به وسعت قُطر کشور ایران برگزار می‌کند.

 

این گروه در این نمایشگاه‌ها با محصولات سواری، تجاری، موتورسیکلت و شهری خود حضور پیدا می‌کند.

 

بهمن به نمایشگاه ارومیه می‌رودبهمن موتور در دسته خودروهای سواری با سدان ریسپکت، SUV دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ، وانت کاپرا۲ حضور پیدا می‌کند. خودروی آفرود G۹ نیز در ارومیه در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

 

در این نمایشگاه ارومیه برای اولین بار میزبان کشنده بایک X۹ با ۵۶۰ اسب بخار خواهد بود. اما سبد محصولات تجاری بهمن به یک کشنده محدود نمی‌شود و کشنده FAW۴۶۰ از شرکت سیبا موتور و همچنین کشنده امپاور BD۵۰۰ و کامیون کمپرسی BD۳۰۰ حضور پیدا می‌کند. نمایشگاه ارومیه میزبان خودروهای وارداتی BMCARS نیز خواهد بود.

 

این نمایشگاه برای اولین بار میزبان برند BMCARS می‌شود. این شرکت با خودروهای بستیون T۷۷ و هونگچی H۵ و E۵ و خودروی تمام برقی هونگچی E-QM۵ به ارومیه می رود.

 

این محصولات پیش از این در اصفهان در معرض دید علاقمندان قرار گرفت که با استقبال گرم مخاطبان روبرو شد. هفتمین نمایشگاه خودرو ارومیه از ۷ تا ۱۰ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های این شهر از ساعت ۱۷ تا ۲۲ میزبان برگزار می‌شود و کارشناسان گروه بهمن آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان گرامی هستند.

 

گروه بهمن برای اولین بار در سرزمین خورشیدکاروان بهمن موتور در نمایشگاه زاهدان در دسته خودروهای سواری شامل سدان ریسپکت، SUV دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ، وانت کاپرا۲ و آفرود G۹ می‌رود. به همین ترتیب در حوزه خودروهای تجاری شرکت سیباموتور کشنده فاو۴۶۰ و شرکت بهمن دیزل BD۵۰۰ و فورس ۱۲تن را در زاهدان در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهد. ایران دوچرخ نیز با معرفی موتورسیکلت‌های برقی و بنزینی خود کاروان گروه بهمن را کامل می‌کند.

 

محصولات ایران دوچرخ به دلیل تنوع مورد توجه گروه‌های مختلف اعم از سالمند و جوان قرار می‌گیرد. یازدهمین نمایشگاه خودرو زاهدان از هفتم تا دهم آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های این شهر از ساعت ۱۵ لغایت ۲۱ برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

» گروه نشریات هفت اقلیم هنر

» با ما در ارتباط باشید

میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است