اخبارگزارش تصویری

کادیلاک خودرو بدون فرمان طراحی کرد!

کانسپت کادیلاکInnerSpaceبه عنوان بخشی از نمایشگاه فناوریCES۲۰۲۲، که امسال یک رویداد بیشتر مجازی بود، معرفی شد. InnerSpace یک وسیله نقلیه الکتریکی با قابلیت رانندگی مستقل است و فرمانی در آن وجود ندارد.

به گزارش قطعات خودرو به نقل از بازار؛ کادیلاک با رونمایی از این خودرو مفهومی نشان داده است که قرار در آینده دیگر خودروهایی با احتراق داخلی تولید نکند.

پیش از عرضه شاسی بلند الکتریکی Lyriq خود که در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به فروش می‌رسد، کادیلاک این خودرو مفهومی را نشان می‌دهد که یک خودروی الکتریکی لوکس دو نفره خودران در آینده را تصور می‌کند.

کابین این مفهومی در حقیقت یک سالن لوکس متحرک بوده و در آن بر استفاده از مواد با کیفیت و آخرین تکنولوژی‌ها تمرکز شده است.

از آنجایی که این مفهومی کاملا خودران است، در کابین از شیشه به وفور استفاده شده تا سرنشینان دید مناسبی به اطراف داشته باشند.

برایان نسبیت مدیر طراحی‌های پیشرفته و استودیوی معماری جنرال موتورز در اظهارنظری جالب گفته برقی‌سازی و فناوری خودران نقش خودروها و تجربه مشتریان را دگرگون خواهد کرد.

وی افزوده این کانسپت و دیگر کانسپت‌های مشابه، حمل و نقل را به بخشی از حال خوب مشتریان تبدیل می‌کنند و به جای گرفتن وقت، زمانی شخصی را در اختیار آن‌ها می‌گذارند.

تبلیغات
HIC HIC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آتا تجارت
دکمه بازگشت به بالا