اخبارگزارش‌های ویژه

اتومکانیکا ۲۰۲۱ | به غرفه‌داران امکان عرضه مجازی رایگان داده می‌شود

قطعات خودرو: نمایشگاه اتومکانیکا برای اغلب ما شناخته شده است. امسال به دلیل تداوم محدودیت‌های کرونایی بخش مهمی از این نمایشگاه به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با خرید بلیت اقدام به حضور در فضای مجازی نمایشگاه کرده و با غرفه‌داران مورد نظرشان جلسات مذاکره برگزار کنند. گروه رسانه ای قطعات خودرو شرایط خاصی برای برگزاری جلسات اختصاصی با غرفه‌داران اتومکانیکای ۲۰۲۱ فراهم کرده است. اگر شما هم به حضور در این رویداد مهم دنیای خودرو و قطعات وابسته آن علاقه دارید، علاوه بر دنبال کردن صفحات ویژه ما می‌توانید از طریق ارسال پیام به واتزاپ شماره ۹۸۹۳۷۷۳۹۷۹۹۲ +از خدمات خاص(اطلاع از غرفه داران مرتبط با رسته شغلی، تعیین قرار جلسه و استفاده از مترجم هم‌زمان اختصاصی) استفاده کنید.

قطعات خودرو: اتومکانیکا فرانکفورت ۲۰۲۱ امسال، علاوه بر یک نمایشگاه فشرده فیزیکی، تمرکز اصلی‌اش بر این است که به همه شرکت‌کنندگان فرصت ایجاد شبکه و ارائه شرکت‌های خود را به صورت دیجیتالی (مجازی) بدهد.

برگزار کنندگان اتومکانیکا ۲۰۲۱ فرانکفورت برای تسهیل در ارایه خدمات مجازی به دلیل محدودیت‌ها و عوامل ناشی از پاندمی کرونا و بسته‌های خدمات تازه‌ای با بر اساس اصل پلاگ اند پلی ارایه کرده‌اند.

همه غرفه‌داران در نمایشگاه اتومکانیکا فرانکفورت ۲۰۲۲ و اتومکانیکا دیجیتال پلاس ۲۰۲۱ بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی از ویژگی‌های عرضه مجازی محصولاتشان بهره‌مند می‌شوند.

بر این اساس مخاطبان نمایشگاه هم می‌توانند حضور دیجیتالی خود را گسترش دهند.

با این امکان، جستجوی غرفه‌دارها تسریع شده و هر زمان که بخواهند همه اطلاعات غرفه‌دار (محصولات، فیلم‌ها در مرکز رسانه‌ها، متن‌ها) حتی پس از پایان رویداد، در دسترس‌شان خواهد بود.

فرصت‌های دیجیتالی جدید برای ارائه محصولات – از جمله حضور لایو مشتری‌ها، برای غرفه‌داران امکان یافتن سرنخ‌های جدید و جذب مشتری هدفمند را مهیا می‌کند. علاوه بر این مشتریان روزانه تغییر کرده و به روز می‌شوند.

چت زنده و چت تصویری، تعامل بیشتری را در زمان واقعی (تماس مستقیم، به عنوان مثال در چت با سخنرانان و سایر متخصصان) در اتومکانیکا دیجیتال پلای ۲۰۲۱ ایجاد خواهد کرد.

نمایشگاه اتومکانیکا فرانکفورت ۲۰۲۱

معرفی بخش‌های مختلف اتومکانیکای ۲۰۲۱

گزارش تصویری/ اتومکانیکا فرانکفورت ۲۰۱۸

شرکت در مهمترین نمایشگاه تجاری جهان با یک کلیک

HIC HIC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آتا تجارت
دکمه بازگشت به بالا