قطعات خودرو

شکستن همزمان ۲۳ رکورد توسط ماشین استثنایی ریماک نورا

به گزارش قطعات خودرو به نقل از خبرآنلاین، ریماک نورا در ادامه رکوردزنی خود به دستاورد جدیدی رسیده و این بار ۲۳ رکورد را جابجا کرده و برای بزرگانی مثل کوئنیگزگ و پینین‌فارینا و بوگاتی خط و نشان کشیده است.

ریماک نورا موفق شد حدود ۲۳ رکورد را در تاسیسات تست خودرو پاپنبورگ (ATP) جابجا کند. نمایندگان Dewesoft و RaceLogic در محل حضور داشتند تا به طور مستقل زمان‌ها را تأیید کنند.

شکستن همزمان ۲۳ رکورد توسط ماشین استثنایی ریماک نورا / عکس

Nevera که به تایرهای قانونی و جاده‌ای میشلن Cup ۲ R مجهز شده بود، توانست تنها در ۱.۷۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد؛ بنابراین از زمان رسمی ۱.۸۵ ثانیه به نقل از Rimac را سریع‌تر بود.

همانطور که قبلاً Mate Rimac مدیر عامل ریماک در رسانه های اجتماعی اشاره کرده بود، نورا رکورد جهانی جدیدی را برای سریع‌ترین خودروی تولیدی برای رسیدن از ۰ به ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت و سپس بازگشت به ۰ ثبت کرده است.

این امر در زمان ۲۹.۹۳ ثانیه‌ای انجام شد که بنابراین گوی رقابت را از کوئنیگزگ رگرا با زمان ۳۱.۴۹ ربود.

شکستن همزمان ۲۳ رکورد توسط ماشین استثنایی ریماک نورا / عکس

علاوه بر ۲۲ رکورد ذکر شده در بالا، ریماک نورا همچنین رکورد جدیدی را برای کوتاه‌ترین مسافت مورد نیاز برای توقف از ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت به ثبت رساند.دو مرجع رکوردگیری اعداد متفاوتی برای این امر ذکر کردند.Racelogic آن را در ۲۹.۱۲ و Dewesoft در ۲۸.۹۶ متر اعلام کرده است.

ریماک نورا دارای ۴ موتور برقی است که در مجموع ۱۹۱۴ اسب‌بخار و ۲۳۶۰ نیوتون‌متر گشتاور تولید می‌کند.

احتمالا در آینده باید شاهد جابجایی رکوردهای این خودرو توسط خود نورا باشیم!

شکستن همزمان ۲۳ رکورد توسط ماشین استثنایی ریماک نورا / عکس

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *