برترین ها

شرکت فرانکو

فرانکو یک شرکت تامین قطعات یدکی خودرو ست . ما افتخار داریم که طیف وسیعی از خودرو ها امکان استفاده از قطعات و خدمات با کیفیت ما را دارند . وظیفه ی فرانکو تامین قطعات ، با کیفیت بهتر از معمولی برای خودرو ها در سراسر ایران است . نمایندگی های فروش ما در تمام استان ها ی ایران پراکنده شده اند که وظیفه ی تامین بیش از ۱۳۰ نوع قطعه را برای مشتریان خود به عهده دارند.

حوزه ی فعالیت ما

فرانکو در زمینه ی تامین قطعات یدکی برای خودرو های سواری فعالیت می کند . قطعات ما پوشش دهنده ی نیاز بیشتر خودرو های رایج و محبوب در بازار از جمله پژو ۲۰۶ ، پژو ۴۰۵ ، سمند ، تندر ۹۰ ، پراید و … اند . محصولات فرانکو برای بخش های گوناگون هر خودرو عرضه می شوند ، از جمله تجهیزات موتور ، سیستم تعلیق ، سیستم های کامپیوتری و الکترونیکی ، سیستم انتقال سوخت و تجهیزات ایمنی و … . ما مفتخریم با وجود نمایندگی متحد و متعهد قیمت کلیه کالا ها را در سراسر ایران یکپارچه و به یک قیمت بدست همکاران برسانیم.

اهداف و شعارهای چهارگانه ما

آسودگی و امنیت

صاحبان خودرو همواره نگرانی هایی درباره ی قطعه ای که در خودروشان کارگذاشته میشود دارند . علت این احساس نا امنی به نظر ما ، خطراتی ست که در جاده سرنشینان و یا خودرو را تهدید می کند و میتواند لذت یک سفر را به کام مسافران تلخ کند . ما این نگرانی ها را درک می کنیم و آن را جزو استاندار های سخت گیرانه ی خود لحاظ می کنیم تا نام فرانکو را موجب آسودگی و امنیت خیال مشتریان قرار دهیم.

کیفیت

تلاش ما در فرانکو بر این است تا کیفیتی که مشتری انتظار دارد را برایش فراهم کنیم . قیمت در اهمیت بعدی قرار می گیرد . برای همین ما فکر می کنیم و برنامه ریزی می کنیم تا محصول نهایی مورد قبول مشتریان سخت پسند قرار بگیرد و بازار از ما با احترام نام ببرد.

پشتیبانی

ماموریت ما تازه بعد از ارسال قطعه به بازار آغاز میشود . مهمترین ویژگی فرانکو ، تضمین روندی سریع ، بدون وقفه و روان در تامین قطعات است . تیم پشتیبانی با وسواس مسیر خروج قطعه از کارخانه تا رسیدن به نمایندگی های فروش را تحت نظر دارد . ارتباط ما با نمایندگی های فروش مان در سراسر ایران بدون تاخیر و لحظه به لحظه است.

نوآوری و زیبایی

کمال گرایی یکی از خصلت های فرانکو است . ما در فرانکو میخواهیم در هر زمینه ای برتر باشیم . برای ما مهم است که زیبا دیده شویم و احساس مطلوبی به مشتری منتقل کنیم . ظرافت و دقت در بسته بندی های فرانکو ، در کنار طراحی های جذاب و اشانتیون های منحصر به فرد ، ما را از دیگران متمایز میکند . ما میخواهیم همه متوجه متفاوت و حرفه ای بودن ما باشند . فرانکو یعنی حرفه ای بودن در تمام لحظات.

بازدید از وب سایت فرانکو

HIC HIC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آتا تجارت
دکمه بازگشت به بالا